Návrhy interiérů, ŠPINAR - software s.r.o.

Popis produktu:

TurboCAD je profesionální nástroj pro návrhy interiérů, technické kreslení, vizualizace, 2D kreslení, 3D modelování, 3D fotorealistický výstup. Nástroje pro Architekturu, Strojírenství, návrhy interiérů. Vysoká kompatibilita.

Doplňující informace:

TurboCAD pro technické kreslení, architektura, tvorba designu, návrhy interiérů. Program umožňuje 3D modelování a 3D fotorealistický rendering.

Návrhy interiérů v programu TurboCAD, který nabízí je profesionální CAD systém, který umožňuje na vysoké úrovni práci ve 2D a 3D prostoru, včetně následné vizualizace i možné animace. Program TurboCAD je velice silný nástroj nejenom pro architekty, návrhy interiérů, designery zabývající se 3D fotorealistickými výstupy, ale i pro ty, kteří se zabývají pouze technickými výkresy jako jsou stavební projektanti a strojaři. Pro použití programu TurboCAD v nábytkářské výrobě je možné program doplnit databázemi symbolů nebo ho rozšířit a propojit s různými programy, jako je nadstavba DAEX GENERATOR, DAEX CUT Professional nebo TurboCADCAM, které zajišťují tvorbu kusovníků, cenových nabídek a dalších výstupů včetně propojení s CNC stroji.


internet: www.turbocad.cz

Poslat zprávuPoslat zprávu
Poslat zprávu:
ŠPINAR - software s.r.o.

Adresa společnosti:

ŠPINAR - software s.r.o.
Lipová 732/11
Brno
602 00

internet:

www.turbocad.cz

Kontaktní osoby:Tel.: +420 543 236 223


jazyková vybavenost:
čeština
Kontaktní formulář >>

Fotografie

Návrhy interiérů

Parametry

Název produktu: Návrhy interiérů
Značka produktu: TurboCAD
Místo původu: USA Platební podmínky: hotově, fakturou
Velikost produkce: dle dohody Minimální velikost dodávky: 1 kus
Cena za kus: dle aktuálního ceníku
Copyright © 2001-2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.